President
President
Уже 30 років французька компанія Groupe President Electronics S.A. пропонує всім радіоаматорам передові розробки в сфері радіоелектроніки, головним видом якої стала СіБі радіозв'язок. Цивільним діапазоном (27 МГц), яким і є СиБи, може користуватися будь-який з нас! Цей вид зв'язку дозволяє отримувати і відправляти голосові повідомлення, тобто кілька людей можуть обмінюватися інформацією в один і той же час, на одному і тому ж каналі.

Сьогодні PRESIDENT гарантує високий рівень якості і є вірним вибором серед найпопулярніших СіБі радіостанцій, визнаних мільйонами користувачів у всьому світі. Для багатьох радіоаматорів, водіїв і любителів активного відпочинку це засіб зв'язку стало незамінним супутником в житті.

У 2007 році керівництвом компанії було прийнято рішення про відкриття офіційного представництва в Україні з головним офісом в Києві. Сьогодні ТОВ «Президент Електронікс Україна» пропонує українським користувачам найпопулярніші моделі СіБі радіостанцій PRESIDENT, які функціонують в трьох допустимих модуляціях AM, FM, SSB, а також найбільший вибір СіБі антен. Весь СиБи асортимент офіційно сертифікований в Україні.

Великі досягнення і досвід компанії PRESIDENT в сфері радіозв'язку дозволили домогтися високих результатів в розробках ручних PMR (446 МГц) і морських VHF (156 МГц) радіостанцій, які також активно і щодня використовуються на землі і на морі. Їх технологічні характеристики дозволили нам зайняти лідируючі позиції в Європі, в першу чергу, завдяки професійному сервісу та якості, які ми гарантуємо.